Haberler - Bahri Hacıahmetoğlu İlkokulu

Haberler

OKUL GEZİSİ SEZONUNU AÇTIK :)

ERYAMAN- GÖKSU AVM´DE SİNEMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK. ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK ÇOK EĞLENDİ. EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103. YILI COŞKUYLA KUTLANDI. KUTLAMADA EMEĞİ GEÇEN ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

ÖYKÜLERİYLE TÜRKÜLERİMİZ 2018

2018 YILI ÖYKÜLERİYLE TÜRKÜLERİMİZ YARIŞMASINDA OKULUMUZ İLÇE İKİNCİSİ OLDU. YARIŞMAYA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZ ECE ÇALIŞKAN VE NEVA MELİSA KAYA´YA VE ONLARI YARIŞMAYA HAZIRLAYAN ÖĞRETMENİMİZ YASEMİN ÖZMEN´E TEŞEKKÜR EDERİZ.. ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Devamı

ANKARA ŞİİR ŞÖLENİ2018

2018 YILI ANKARA ŞİİR ŞÖLENİ ÇERÇEVESİNDE İLÇE ELEMELERİNDE ÖĞRENCİMİZ NEVA MELİSA KAYA İLÇE BİRİNCİSİ OLARAK İLKOKULLAR FİNALİNE KATILMAYA HAK KAZANMIŞTIR. ÖĞRENCİMİZİ VE KOORDİNATÖR ÖĞRETMENİMİZ YASEMİN ÖZMEN´İ TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Devamı

İKAZ ALARM VE TAHLİYE TATBİKATI YAPTIK

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İKAZ ALARM VE TAHLİYE TATBİKATIMIZI YAPTIK. 

Devamı

ŞUBAT AYI KİTAP KURTLARIMIZ ROZETLERİNE KAVUŞTULAR :)

OKULUMUZDA DEVAM ETMEKTE OLAN KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞINI KAZANDIRMAYA YÖNELİK ETKİNLİKLERİMİZ OLUMLU SONUÇLAR VERMEYE BAŞLADI. BU ÇERÇEVEDE SINIFINDA EN ÇOK KİTAP OKUYARAK ROZET ALMAYA HAK KAZANAN KİTAP KURDU ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDER, ÖĞRENCİLERİMİZİ TEŞVİK EDEN ÇOK DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZE DE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.

Devamı

ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARINI ÖNLEME VE BİLİNÇLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN KOORDİNESİNDE OKULMUZDA VELİLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK  ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARINI ÖNLEME VE BİLİNLENDİRME SEMİNERİ VERİLDİ. SEMİNERİ VEREN İLÇEMİZ RIDVAN SÜER ANADOLU LİSESİ REHBER ÖĞRETMENİ HULUSİ BURAN!A TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

KARNE HEYECANI

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. KANAAT DÖNEMİ SONUNDA KARNELERİMİZİ DAĞITTIK. ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Devamı

HER YERDE HER ZAMAN KİTAP OKUMAK GEREK

OKULUMUZDA YÜRÜTTÜĞÜMÜZ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNİ EVLERE DE TAŞIDIK. ÖĞRENCİLERİMİZ EVLERİNDE AİLELERİ İLE  BELİRLİ BİR SÜRE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEMEKTEDİRLER.

Devamı

MEYVE SAATİNDE MEYVELERİMİZİ AFİYETLE YERİZ

SAĞLIKLI YAŞAMAK ÖNEMLİDİR. SOĞUK HAVALARDA SIK SIK MEYVE YEMEK VÜCUT DİRENCİMİZİ ARTIRIR. HASTALIKLARA KARŞI DİRENCİMİZ ARTAR.

Devamı