Haberler - Bahri Hacıahmetoğlu İlkokulu

Haberler

KARNE HEYECANI

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. KANAAT DÖNEMİ SONUNDA KARNELERİMİZİ DAĞITTIK. ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Devamı

HER YERDE HER ZAMAN KİTAP OKUMAK GEREK

OKULUMUZDA YÜRÜTTÜĞÜMÜZ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNİ EVLERE DE TAŞIDIK. ÖĞRENCİLERİMİZ EVLERİNDE AİLELERİ İLE  BELİRLİ BİR SÜRE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEMEKTEDİRLER.

Devamı

MEYVE SAATİNDE MEYVELERİMİZİ AFİYETLE YERİZ

SAĞLIKLI YAŞAMAK ÖNEMLİDİR. SOĞUK HAVALARDA SIK SIK MEYVE YEMEK VÜCUT DİRENCİMİZİ ARTIRIR. HASTALIKLARA KARŞI DİRENCİMİZ ARTAR.

Devamı

YENİ LOGOMUZ

OKULUMUZUN YENİ LOGOSU

Devamı

KAR YAĞDI DA BİZ KARDAN ADAM MI YAPMADIK :)

YETER Kİ KAR YAĞSIN. FIRSATI KAÇIRMAYIZ. :)

Devamı

ZEKA OYUNLARI SINIFIMIZ AÇILIŞA HAZIR :)

KARDEŞ OKUL KARDEŞ KURUM PROJESİ ÇERÇEVESİNDE  KARDEŞ KURUMLARIMIZ AYAŞ İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ VE AYAŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI´NIN DESTEKLERİYLE OKULUMUZDA ZEKA OYUNLARI SINIFI OLUŞTURULDU. EMEĞİ GEÇENLERE ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.

Devamı

İLÇE GENÇLİK MERKEZİNDE SİNEMA ETKİNLİĞİ

AYAŞ GENÇLİK MERKEZİNDE DÜZENLENEN SİNEMA ETKİNLİĞİNE KATILDIK.

Devamı

YETİM KARDEŞİMİZE YARDIM EDELİM

HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR PROJESİNE BİZ DE DAHİL OLDUK. 4/B SINIFI ÖĞRETMENİMİZ BURCU BAYSAL´IN ÖNCÜLÜĞÜNDE YÜRÜTÜLEN KERMES ETKİNLİĞİ İLE OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETMENLERİNİN KATKILARIYLA İKİ YETİM KARDEŞİMİZE YARDIM KAMPANYASI DÜZENLEDİK VE ELDE EDİLEN GELİRİ KARDEŞLERİMİZE GÖNDERDİK. ÖĞRENCİLERİMİZE VE ÖĞRETMENLERİMİZE  BU GÜZEL DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI  TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

KİTAP KURDU PANOMUZ ZENGİNLEŞİYOR

AYIN KİTAP KURDU SEÇİLEN ÖĞRENCİLERİMİZ KİTAP KURDU PANOMUZDA YERİNİ ALDI. ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Devamı

EV ZİYARETLERİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

2/A SINIFI ÖĞRETMENİ FATMA ARINMIŞ CİZİRİ´NİN ÖĞRENCİSİ EMİRHAN TÜRKELTAN´IN AİLESİNE ZİYARETTE BULUNDUK. ÖĞRENCİMİZİN AİLESİYLE EMİRHAN´IN EĞİTİMİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK. ZİYARETİMİZ OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ. MİSAFİRPERVERLİĞİNDEN DOLAYI VELİMİZ FATMA HANIM´A TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı